MIDA ARSTID SULLE EI RÄÄGI

RĪGAS VIĻŅI Publishing House on suuruselt teine ajakirjade kirjastus Lätis. See asutati 1997. aastal, kuid kaubamärgi RĪGAS VIĻŅI ajalugu ulatub 1957. aastasse, mil esmakordselt ilmus samanimeline ajakiri (tõlkes Riia Lained).
RĪGAS VIĻŅI strateegia on alati olnud suunatud laienemisele. Kirjastus annab tööd ligi 80 täistööajaga töötajale ja umbes 200 vabakutselisele.
Juhindudes tulevikku suunatud strateegiast, oleme alati avatud uuetele koostöövõimalustele jaemüügi-, tellimis-, reklaami- ja kirjastusettevõtetega.

RĪGAS VIĻŅI Publishing House on 18 perioodilise trükise (ajakirjad ja ajalehed) ja kahe internetiportaali, mis on suunatud erinevatele sihtrühmadele, väljaandja.
Kõike televisiooniga seotut kajastavad RĪGAS VIĻŅI ja LAIMĪGĀ PROGRAMMA. Ajakiri SĪRUPS ja veebiportaal sirups.lv on liidrid noorte segmendis. Ajakiri MĪKLAS pakub erinevaid ristsõnu ja auhindu.
PATIESĀ DZĪVE, 100 LABI PADOMI, KO ARSTI TEV NESTĀSTA, KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO (leedu keeles), MIDA ARSTID SULLE EI RÄÄGI (eesti keeles), О ЧЕМ ВРАЧИ НЕ ГОВОРЯТ (vene keeles), MITÄ LÄÄKÄRIT EIVÄT KERRO SINULLE (soome keeles), PASTAIGA ja PASTAIGA.RU on ajakirjad eeskätt naistele.
Ajakirjad KASJAUNS, OK! ja OTKRITO on kuulsustega seotud uudistele spetsialiseerunud ajakirjad laiale lugejaskonnale. Ajaleht KASJAUNS AVĪZE räägib asjadest, mis on olulised igale lätlasele ja on suunatud laiale lugejaskonnale.

Veebiportaal kasjauns.lv on üks külastatuim internetiportaal Lätis, mis hõlmab kõige laiemat publikut ja pakub teravat konkurentsi teistele portaalidele. Otkrito.lv on kasjauns.lv analoog vene keeles.

Kontakt:

Publishing House RīgasViļņi Ltd.
Kaļķu iela 15 – 8
Riia, LV 1050
Telefon +371 6 784 25 77
Faks +371 6 784 25 78
E-post: rv@rigasvilni.lv